Свадьба на теплоходе

 

В нашому повсякденному житті не так багато свят. А ми пропонуємо кожне з них зробити оригінальним та незабутнім!

Всі настільки звикли зустрічатись, святкувати та відпочивати в кафе, ресторанах, банкетних залах, що не замислюються про інші можливості. Але ж  оренда теплохода або невеличкого судна напевно здивує багатьох гостей.   Ми пропонуємо орендувати теплохід на весілля, це точно вразить Ваших гостей!  Вітер буде грати вашим волоссям, а ви самі будете мчатись назустріч долі по бурхливій річці пристрасті. Не потрібно хвилюватись про те, що в банкетному залі все буде виглядати розкішніше. Це абсолютно невірно. Якщо Ваше весілля на теплоході добре продумано, то декораціями стануть річка, Хортиця та свіже повітря. Хоча за бажанням всі приміщення є можливість прикрасити квітами, стрічками, повітряними кульками. Досвідчений декоратор з легкістю втілить Вашу мрію в життя. До того ж ми рекомендуємо продумати оригінальний сценарій, тоді весілля на теплоході точно перетвориться в незабутній спектакль. Наречений і Наречена можуть стати гангстерами або піратами, принцем та принцесою, лицарем та прекрасною дамою. Не варто стримувати свої фантазії. Оренда теплохода на весілля дозволить реалізувати будь які мрії! Аксесуари тільки доповнять антураж. Гостей також бажано задіяти в святі, а їх костюми можуть мати характерні атрибути.

Сама весільна церемонія  проводиться на суші, але виїздна церемонія на теплоході стане чудовою альтернативою урочистого розпису у РАГСі, тут  точно не існує черг! Да і запрошені гості, напевно, не бували ще на таких міроприємствах. Після поставлених підписів, наречений сміливо може забрати наречену прокатитись по річковим хвилям. Не потрібно хвилюватися про банкет та меню, наши теплоходи обов'язково вмістять всіх родичів та друзів. Оренда теплоходу сьогодні стала не самим дорогим задоволенням, існують ресторани, банкет в яких обійдеться значно дорожче. Проте на белосніжній красуні буде забазпечена постійна зміна пейзажу та свіжий вітерець.

В салоні присутня музична  та освітлювальна техніка. Так що оренда теплоходу ні в чому не обмежує любителів веселощів. Сміливо можна наймати самого оригінального ведучого, самих професійних музик і  відому зірку. Місця вистачить для всих,  щоб розважати Ваших гостей.

Коли потрібна оренда теплоходу, ми пропонуємо невичерпні можливості. В залежності від кількості гостей варто обрати судно відповідного розміру та рівнем комфорту. Якщо теплоход завеликий, то підійде оренда яхти, ціна може відрізнятись в залежності від кількості місць. Яке б судно Ви не обрали для Вашого свята, в одному ми впевнени точно: оренда яхти чи теплоходу окупиться морем позитивних емоцій та яскравих вражень.

Так що повний вперед, на зустріч вітру та своїм  фантазіям!