Выпускной

 

Випускний вечір належить до тих пам'ятних торжеств, які відбуваються один раз в житті.  Кожен випускник, звичайно ж, згадує ті чудові дні, коли він почав ходити в школу. Кожен пам'ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу оцінку в щоденнику. Як же це все прекрасно! За роки навчання всі змінилися, подорослішали. Не взнати тиху сусідку по парті, вечірнє плаття і завиті локони перетворили її на казкову принцесу. А хлопці? Вони як ніколи готові здійснювати гідні подвиги!

 І ось, нарешті, прийшов той довгожданий день, про який мріє кожен учень - випускний вечір. Це свято повинне запам'ятатися на все життя! У житті кожного школяра настає момент прощання зі своїми вчителями. Останній урок в школі, останній дзвінок, і ось він -  довгожданий випускний вечір!  Події, які бувають раз в житті, треба відзначати не просто з розмахом, а незвично і чарівно.

Навіщо проводити випускною в ресторані, якщо є оригінальна альтернатива? Святковий теплохід стане відмінним місцем прощання із школою.  Взявши в оренду теплохід, ви зможете відзначити випускний на свіжому повітрі серед природної краси острова Хортиця і Плавневій частині Дніпра. Випускний вечір на теплоході це комфорт, зручність, красиві види за бортом. Внутрішній простір декорується згідно з вашими побажаннями. Теплохід містить дві палуби. На одній з них розташовується банкетний зал, на іншій, відкритій, фуршет і дискотека. Таким чином, свято на теплоході органічно комбінуватиме стандартні атрибути (гуляння, дискотека, шоу-програма), з незвичайними (прогулянка по річці, красиві види).  Отже, якщо ви вирішите відзначити випускний на теплоході, ми допоможемо вам вибрати відповідне судно і порекомендуємо, як влаштувати на ньому свято. До речі, зовсім не обов'язково весь час кататися по річці. Теплохід за вашим бажанням зупиниться на березі, де можна влаштувати фотосесію. 

Самі кращі емоції - молодим і вільним випускникам!