Юбилей на теплоходе

 

Ювілей - це завжди важлива подія в житті будь-якої людини, тому такі події треба відзначати не просто з розмахом, а незвично і чарівно. Навіщо ресторан, якщо є оригінальна альтернатива? Святковий теплохід стане відмінним місцем для свята.  Якщо вам вже набридли одноманітні вечірки і посиденьки в задушливих міських ресторанах, чом би не провести своє свято на борту розкішного теплохода? І зовсім не важливо, що ви відзначатимете – день народження, ювілей, річницю... 

У будь-якому випадку свято на теплоході, оригінальний банкет на воді запам'ятається Вам і Вашим гостям на цілий рік вперед, а можливо, і на все життя. Ювілей на теплоході це свіже повітря, смачна їжа, приємна музика, доброзичливий сервіс, шум хвиль за бортом, атмосфера справжнього свята, якого нам часто не вистачає. Наші теплоходи повністю укомплектовані рятувальними засобами, різноманітні по кількості банкетних і фуршетних місць, за вартістю оренди і комфортності.

 Вам є з чого обирати. Наш персонал підготовлений і має великий досвід проведення днів народження та ювілеїв на теплоході.