Компанія "Річковий трамвайчик"

Навесні оживає річка Дніпро, відкривається навігація і починає свою роботу річковий транспорт - швидкий, екологічно чистий який давно користується популярністю. Повсякденна метушня, шумне місто, щоденна робота, спекотна погода .... І, звичайно ж, міським жителям хочеться опинитися на природі, ближче до води. На жаль, далеко не кожному вдається вирватися на вихідні куди-небудь за місто. Але  є прекрасна альтернатива! Це прогулянки на річкових трамваях, так улюблених гостями і жителями багатьох міст. Прогулянка на теплоході - це невелика, але захоплююча подорож зі звичного місця в інший світ - світ природи, зелені і чистого повітря. Також це чудова можливість побачити з борту теплоходу міські пам'ятки і саме місто з незвичних ракурсів, побувати в дивних місцях, куди може доставити тільки теплохід.


Ще стародавні лікарі помітили, що споглядання води заспокоює і сприяє розслабленню, швидкому відновленню нормального кровообігу в організмі людини. До речі, згідно з модним нині стародавнім вченням Фен-шуй, енергія води, яка рухається забезпечує зростання добробуту. Компанія «Річковий трамвайчик» рада запропонувати Вам один з найбільш чудових видів відпочинку в нашому місті Запоріжжя - захоплюючі прогулянки по р. Дніпро на борту комфортабельних теплоходів. Городян і гостей міста Запоріжжя ми запрошуємо на регулярні рейси по р. Дніпро, які проводяться по п'ятницях, суботах, неділях і святкових днях. Чим привабливі регулярні рейси? Теплоходи ходять за розкладом і Ви можете приєднатися до прогулянки як великим колективом, так і в індивідуальному порядку. Особливо регулярні рейси привабливі для груп, які відвідують наше місто з екскурсійною програмою.


Подорожуючи на наших річкових трамваях, в залежності від маршруту, у Вас є унікальна можливість:

— насолодитися красою скелястих берегів о. Хортиці, пройшовши штучний Первомайський канал і рукав старого русла р. Дніпро
— з досить близької відстані побачити Дніпрогес, історико-культурний комплекс «Запорізька Січ» і нові мости які будуються через р. Дніпро
— пройти під залізнично-автомобільними мостами ім. Преображенського
— відчути всю гостроту відчуттів в Запорізькому шлюзі - єдиному в світі гідротехнічному спорудженні з перепадом води в одній камері 37,5 м.
— здійснити незабутню прогулянку в плавневу частину р. Дніпро по малих річках, Затоках, Левковим ямам. Болотисті берега пониззя річки Дніпро, густо порослі очеретом і чагарником, відрізняються багатою флорою і фауною.
— прослухати захоплюючу розповідь на тему: будівництво Олександрівської фортеці і розвиток м.Запоріжжя, історія розквіту і загибелі Запорізького козацтва, а також археологія, природа о.Хортиця, будівництво Дніпрогесу та багато іншої цікавої інформації.


Компанія «Річковий трамвайчик» - це багаторічний досвід організації прогулянок і святкових заходів. Постійне прагнення до найбільш повного задоволення зростаючих запитів наших гостей, гарантує незабутні враження від проведеного часу на наших річкових трамваях.


НОВИНИ

Новини та акції компанії "Річковий трамвайчик"

20.06.2017

Ресторан теплоход Корнейчук

Бронирование столиков 0674444544 Ресторан работает с 12.00 до последнего клиента […]
20.05.2017

Корнейчук

Ресторан теплоход Корнейчук работает на набережной бульвара Шевченко. Бронирован […]